Tisztelt Szülők, Tanulók!

Örömmel értesítjük, hogy az Emberi Erőforrások Minisztériuma által felkért Értékelő Bizottság javaslatára Sípos Imre köznevelésért felelős helyettes államtitkár úr döntése értelmében iskolánk 2015 – 2017/2018 közötti időszakra elnyerte az Ökoiskola címet.

Intézményvezető

Tisztelt Szülők, Tanulók!

Büszkén jelentjük, hogy iskolánk 2021. szeptember 1-től elnyerte az Örökös Ökosikola címet.

A Cím viselésével Hazánk, Magyarország és a Kárpát-medence természeti örökségének védelme, a fenntarthatóságra nevelés egész intézményes megközelítése melletti elköteleződésüket nyilvánítják ki. Az Ökoiskola, és kiemelten az Örökös Ökoiskola cím elismerése annak a pedagógiai és intézményvezetési folyamatnak, melynek eredményeképpen tanulóik számára természetessé válik az egészség- és a környezettudatos életmód, az igazságos társadalmi berendezkedés iránti igény, továbbá a globális és lokális kihívások iránti nyitottság, valamint az, hogy aktívan képesek tenni a felismert problémák megoldásáért. Az iskolában megszerzett tudást és értékrendet a tanulók családjuk vagy tágabb környezetük felé is közvetíthetik.

Intézményvezető

Díjátadás (2018)

158 iskola vehetett át Ökoiskola Címet az ünnepélyes díjkiosztón, melyet 2018-ban az Agrárminisztériumban tartott az Emberi Erőforrások Minisztériuma, az Agrárminisztérium és az Eszterházy Károly Egyetem Oktatáskutató és Fejlesztő Intézete.

Iskolánk képviseletében Hanyecz Anita intézményvezető vette át a fenntarthatóságra nevelés terén elért kimagasló teljesítményért járó elismerést, az Ökoiskola címet igazoló oklevelet Prof. Dr. Bódis József oktatásért felelős államtitkártól 2018. október 13-án.

Ökoiskola munkatervek

A gombra kattintva a PDF dokumentumok új ablakban nyílnak meg.

2019-2020   2017-2018  2016-2017   2015-2016  2014-2015  2013-2014

Ökoiskola beszámolók

A gombra kattintva a PDF dokumentumok új ablakban nyílnak meg.

2020-2021   2018-2019   2019-2020