Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Mikulás kupa

Az idei tanévben is folytatódott a nagy sikerű Mikulás kupa sorozat. A tanulók évfolyamonként versenyezhettek. Az 1-2. évfolyam, 3-4. évfolyam, 5-6. évfolyam majd a 7-8. évfolyam versengett egymással a trófeáért. Elsőnek az alsósok kezdték meg a versenyt, utánuk következtek a felsősök. Az előző évek pozitív visszajelzései alapján idén is sorversenybe mérték össze tudásukat a gyerekek. Természetesen az alsós és felsős évfolyamnak különböző nehézségű akadálypályát kellet leküzdeniük.

A verseny alatt szükség volt a következőkre: erőre, gyorsaságra, ügyességre, mozgáskoordinációra. Feladat volt többek között a célba dobás, egyensúlyozó feladatok, futóverseny, társ cipelése. Nagy örömünkre az összes diák teljesítette a feladatokat és jó hangulatban telt a nap. A leggyorsabb osztályok díjazásban részesültek.

Győztesek:

  • 1-2. évfolyam: 2.a osztály
  • 3-4. évfolyam: 4.a osztály
  • 5-6. évfolyam: 6.a osztály
  • 7-8. évfolyam: 7.b osztály

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!