Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Humán nap

A Humán nap alkalmából 2023. 12. 07-én a 7. évfolyam Budapestre látogatott a Bálna Kulturális Központba, a 175 Éves a Magyar Honvédség c. interaktív katonai kiállításra. A tárlat szakított a hagyományos hadtörténeti kiállításokkal, és egy újfajta, interaktív, több érzékszervre ható bemutatóval várta az érdeklődőket. A kiállítás izgalmas időutazás, amely korhű díszletek között mutatta be a magyar katonák szerepvállalását. A tanulóink nagy élvezettel próbálták ki a kiállítás nyújtotta lehetőségeket. Délután a Budapesti Karácsonyi Vásáron zártuk a napot a bazilikánál.

Magdó Levente

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!