Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Kirándulás Budapesten a Fővárosi Állat-és Növénykertben

Ősszel, 2023. október 10-én az állatvédelem projekt hét keretében az alsó tagozatos tanulókat, köztük a 2. 3. és 4.-es diákokat vittük el a Fővárosi Állat-és Növénykertbe. Nagy izgalommal várta mindenki ezt a napot, amit megelőzött egy „állati jó” tanítási nap. Az állatkertben évfolyamonként mentünk külön-külön. az idő is kedvezett nekünk, ragyogó napsütést élvezhettünk egész nap. Megnéztük a nagy emlősöket, vadállatokat, hüllőket, és a többi állatot. A fóka show mindenki számára óriási élményt nyújtott. Senkit nem zavart, ha épp ráfröccsent a víz, esetleg kicsit vizes is lett… Tapsoltak örömükben a gyerekek. Miután elfáradtak a sétában, letáboroztunk a játszótéren és mindenki kedvére játszhatott. Sok-sok élménnyel gazdagodva tértünk haza. Jó nap volt.

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!