Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Erzsébet tábor: Zánka

Osztálykirándulás: 2024. szeptember 18-20.

2022/23-as tanévben leadott sikeres pályázat után 2024. szeptemberében háromnapos osztálykiránduláson vett részt a 8.a és 6.b osztály, Zánkán a Balaton északi partján. A tanulók rengeteg programot meglátogathattak. A teljesség igénye nélkül: volt cirkuszi előadás, hadtörténeti kiállítás, katamarán hajózás. A strandolás, disco, számháború, fagyizás, strandröplabda és a csapatversenyek sem maradhattak ki. A tanulók saját klubhelységet kaptak a tábor helyszínén, ahol csocsó, kártyajátékok, léghoki is helyet kapott. A Gyerekek nagyon jó élményekkel értek haza.

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!