Monorierdei Fekete István Általános Iskola

32. SPAR Futófesztivál

2017. október 14. Budapest

Minden idők legnépesebb magyarországi futóversenyét és egyben az eddigi legnagyobb hazai szabadidősport-eseményt rendezték meg október 14-15.-én a Városligetben. Iskolánk tanulói a szombaton megrendezésre kerülő futamokon vettek részt. Az idei SPAR Budapest Maraton Fesztiválnak helyszínt adó Ötvenhatosok tere 10 órára már megtelt élettel a futókkal és az őket kísérő családtagokkal, ismerősökkel. A kiállítók sporttal és az egészséges életmóddal kapcsolatos programokkal, játékokkal, jótékonysági akciókkal várták az érdeklődőket.


Tanulóink nagy izgalommal várták a Real Nature Maratonka 2. sulis EMMI futamát 14.20-kor nekivághattak a 2,5 km-s távnak Monspart Sarolta indító jelére. A különböző iskolák színeiben induló gyerekek és kísérőik olyan sokan voltak, hogy nyolc percen át rajtoltak a Hősök teréről. 15:30-kor elrajtolt a Riska Minimaraton mezőnye is. A több mint 2500 fős mezőny több mint öt percen át rajtolt. A táv itt 5 km volt. Iskolánk tanulói közül Turcsik Patrik teljesített a legjobban 26:49-es idejével 302.-ként ért célba az 1036 férfi indulóból.
A Hölgyeknél 1576 fő indulóból Juhász Sára teljesített a legjobban 28:26-os idejével ami a 257. helyhez volt elég. Iskolánk volt tanulója Hornyák Ákos 68.-ként ért célba 22:13-al. Gratulálunk nekik! Az iskolák között minden évben versenyt hirdetnek, és a legtöbb indulót nevező iskola sportszerutalvány-jutalomban részesül. A vidéki iskolák között idén is a Monorierdei Fekete István Általános Iskola 131 nevezéssel II. helyezett lett!

Iskolánkat az alábbi tanulók képviselték a Real Nature Maratonka 2. sulis EMMI futamán:

1a: Ormay Fanni.
1b: Ország Dóra, Mihály László Kornél.
2a: Bágyi Csenge, Magócsi Dóra, Micsu Auróra Zoé.
3a: Hajdú Csanád, Hajdú Zsombor, Hatvani Bence, Gál Zoé, Bán Balázs.
4a: Pásztor Alexa, Reininger Alexandra, Székely Nóra, Vartik Réka Dorina, Udvari Boglárka, Pergel Hanna.
5a: Kardelucz Dávid.
5b: Barcsai Virginia, Géza-Szász Boglárka, Halasi Zsuzsanna, Nagy Réka, Téglás Martin.
6a: Gombos Bence, Iszlai Annamária, Makai Anna, Szomju Barbara, Szuhi András, Trepák Bence, Gál Martin, Vörösmarthy Barbara.
7a: Fehér Zsófia, Ráki Kamilla Panni.
7b: Buda Réka, Gál Mirtill, Jámbor Réka, Kontrás Ákos, Barcsai Botond, Ambrus Krisztián, Fajka Dávid, Mayer Szabolcs, Sziráki Nikolett.
8a: Lénárt Éva, Lukács Noémi, Dávid Viktória, Péter-Szabó Nándor.
Iskolánk tanítói és tanárai.

 

A Riska Minimaraton mezőnye:

2a: Dzsupin Ninett, Szűcs Nóra.
2b: Ormay István.
5a: Barna Lili.
6a: Gál Martin, Debreczeni Anna, Gáspár Alexandra, Juhész Sára, Jutas Rebeka, Magócsi Mercédesz, Szűcs Laura.
7b: Sziráki Nikolett.
8a: Juhász Zsóka, Turcsik Patrik, Böjte Petra, Szűcs Lili, Stefaits Edina, Péter-Szabó Nándor.
Iskolánk tanítói és tanárai.

Gratulálunk a résztvevőknek a teljesítményükhöz!

Ezúton szeretném, megköszöni a kísérő tanároknak és szülőknek a segítségüket!

Füzesi Péterné Szervező taná

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!