Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Felsős farsang

 

Ezek voltunk mi!

2017. február 17.
2017. február 17-én került megrendezésre iskolánkban a farsangi mulatság felső tagozatos diákjaink számára. Az idei évben „Ezek vagyunk mi!” témakörben mutatkoztak be kivétel nélkül az osztályok.
A vidámság és bolondozás egyik osztály produkciójából sem hiányzott. Az 5.a osztály önmagát adta, a 6.a osztály kicsit sem falábú Pinokkióként, a 6.b osztály Hupikék Törpikékként vonult fel. A 7.a-sok megmutatták ismerik a katonás fegyelmet, míg a 7.b-sek „Riszáltak úgyis, úgyis”. A 8.a osztály Öngyilkos osztagként lepte meg a közösséget. Utolsóként a 8. b osztály
Takarító bácsi párosa, majd táncos lányai csaltak mosolyt az arcunkra.

 


Természetesen mindenki kapott jutalmat. Minden csapat, süteménnyel és kölyökpezsgővel ünnepelhetett.
Az osztályprodukciókat az egyéni jelmezesek felvonulása követte. Kreativitásban nem volt hiány, harmadik helyezett az Apáca, második a Spagetti lett, míg a dobogó legfelső fokára a Kémény állhatott. Különdíjas házaspárunk a büfé vendégszeretetét élvezhette.

Egyéni díjazottaink:

1. Kémény

2. Spagetti

3. Apáca

 

Különdíj:

Esküvő

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!