Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Kele-nap

Április 22-én, szombaton Szobon került megrendezésre a jubileumi, 20. Kele-nap. Ezen a napon találkoznak és versenyeznek egymással a Fekete Istvánról országosan elnevezett iskolák diákjai.  A Monorierdei Fekete István Általános Iskola 12 tanulóval képviseltette magát a jeles eseményen. A különleges megnyitó ünnepséget követően a helyszíni versenyek következtek, különböző kategóriákban. Többek között sportverseny íjászattal, futással és úszással, versmondó verseny, rajzverseny és ének verseny is egyszerre zajlott több helyszínen.  A megmérettetést követően finom ebéd és szabad program következett. Csodálatos helyszínen, a Duna-parton várakoztunk az ünnepélyes díjátadóra. Az izgalmakat elfeledtették az eredmények, hiszen iskolánk tanulói kiváló helyezéseket értek el. Online természettudományos csapatversenyen III. helyezett lett a Vörös Ambrus, Rózsavölgyi Viktória, Molnár Kristóf 5-6. évfolyamos tanulók alkotta csapat, Juhász Bianka 6. évfolyamos tanuló II. helyezést ért el fogalmazás kategóriába, Szatmári Domonkos 7. évfolyamos diák III. helyezett lett versmondó versenyen, míg Castagno Liliana Anahi ének versenyen ért el II. helyezést. Gratulálunk az iskola tanulóinak és felkészítőiknek. Reméljük jövőre újra részt vehetünk az országos megmérettetésen.

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!