Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Versenyeredmények 2019-2020

Angol Titok levelező verseny indított két nyolcadikos diák, nagyon szép eredménnyel zárta a versenyt. Az országosan induló 848 tanuló közül Juhász Sára 10. Debreczeni Anna 9. helyezést értek el.

Angolból a Tollforgató versenyen 5. évfolyamból 2 fő, a 7. évfolyamból 1 fő jutott be a döntőbe.

Pilisen a Baranyi Ferenc Szavalóversenyen Hajdu Zsombor 5.-6. évfolyamon, 5. helyezést ért el, Juhász Sára 6. lett.


Területi versenyek

GUKA Regionális mezei futóverseny – Pilis
2. korcsoport lány: IV. Gál Zoé; XI. Rejcsnyik Renáta; XII. Magócsi Dóra
2. korcsoport fiú: I. Hajdú Zsombor; III. László Márk; VII. Hajdú Csanád;
3. korcsoport lány: VI. Halasi Boglárka; XII. Kreics Petra; XIV. Lendér Panna
3. korcsoport fiú: II. Ujj Máté;
4. korcsoport lány: III. Juhász Sára; VII. Steijszkál Evelin; IX. Kontrás Alexandra
4. korcsoport fiú: III. Barna Alex; IV. Gál Martin; VI. Szuhi András; X. Jósár Dániel

Mikulás Futás – Sülysáp
3. korcsoport fiú: XVII. Ujj Máté; Részt vett: Varga Melinda (34); Ormay István (44);Meisitz Imre (46); Kreics Petra (47); Magócsi Dóra; Szalai Richárd; Demcsák Patrik; Meisitz Patrik; Micsu Auróra.

Sajnos a Tollforgató verseny döntőjére nem került sor, pedig 2 ötödikes tanuló bekerült a döntőbe természetismeretből.

A Herman Ottó verseny döntőjére szeptember 20-án kerül sor Budapesten, iskolánkat 3 tanuló fogja képviselni (Oláh Liliána, Hajdu Zsombor József, Marozsán Ádám).


Iskolai versenyek

Zenei projekt hét

Poszter készítő verseny – Cuki vagy ciki
5-6. évfolyam: 1. helyezett: Fáczán Viktória, Lendér Panna, Lévai Alexandra, Recsnyik Panna, Székely Blanka 2. helyezett: Arláth István, Balla Nimród, Hajdu Csanád, Hajdu Zsombor 3. helyezett: Pásztor Alexa, Székely Nóra, Udvari Boglárka Különdíjas: Ujj Máté, Kincses Áron 7-8. évfolyam: 1. helyezett: Jócsák Tamara, Nagy Gábor; 2. helyezett: Babusa Regina, Gáspár Alexandra; 3. helyezett: Halasi Zsuzsanna, Nagy Réka, Sárközi Vanessza, Varga Melinda

Mikulás Kupa
8.a ; II. 5.a ; III. 7.a ; IV. 5.b ; V. 6.a ; VI. 7.b

Fekete István Hét

Komplex Reál verseny
évf.: I. Székely Blanka 5.b; II. Hajdu Zsombor József 5.b; Recsnyik Panna Lea 5.b
évf: I. Szatmári János 6.a.; II. Demcsák Patrik 6.a; III. Juhász Dávid 6.a
7-8. évf.: I. Kontrás Alexandra 7.a; II. Jutas Rebeka 8.a; III. Szuhi András 8.a

Komplex humán verseny 5.évfolyam: I. Hajdu Zsombor József 5.a

„Bogáncs a Pumi” Rajzverseny
5-6. évf.: I. Recsnyik Panna Lea 5.b; II. Lendér Panna Leila 5.b III. Székely Nóra 5.b
7-8. évf.: I. Debreczeni Anna 8.a; II. Gál Martin 8.a; III. Nagy Gábor 7.a

Menetlevél készítő verseny
5-6. évf.: I. Recsnyik Panna Lea 5.b; II. Papp Bianka 5.b; III. Barna Alex 5.a
7-8. évf.: I. Debreczeni Anna 8.a; II. Juhász Sára 8.a; III. Nagy Gábor 7.a

Életrajzi akadályverseny
5-6. évf.: I. 5.a – Kis Vuk; II. 6.a – Pumik; III. 6.a – Pulik
7-8. évf.: I. 8.a – Téli berek; II. 8.a – Fecskék; III. 7.a – Vukok

Vers- és prózamondó verseny 5.évfolyam: I. Hajdu Zsombor József 5.a, II. Lendér Panna Leila 5.b, III. Recsnyik Panna Lea 5.b

Elismerések
21 fő kitűnő eredménnyel zárta az évet
Fekete István díj: Piróth Rubina 4.b, Juhász Sára 8.a

Kereső

Archívum

Kereső



Kategóriák



Archívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!