Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Mikulás a Monori Művelődési Házban

2017. december 4. Monor

2017. december 4-én iskolánk 71 alsós tanulója 7 felnőtt kíséretével Monorra utazott, hogy a városi Művelődési Házban megnézzen egy Mikulásos zenés darabot. Természetesen a kicsik már napokkal korábban is erről beszéltek, alig várták az indulást. ű


Az előadás kapcsán megismerkedtünk az erdő állataival, akik csodálkoztak azon, hogy Mackó koma miért kapott ajándékot a Mikulástól. Postás bácsinak nehéz volt a nagy rengetegben megtalálnia a medvebarlangot. Voltak segítő állatai, de a Mikulás pletykás manója csak nehezítette a dolgát. Ravaszdinak ügyes csellel sikerült megszereznie a nagy zsákot és a postás bácsit kelepcébe csalnia. Az előadás végére minden jóra fordult és fény derült a nagy titokra, mi is van abban a nagy zsákban.
A nézők aktív szereplői voltak az előadásnak, segítették a postás bácsit. Az előadás végén megjelent a Mikulás is, aki ajándékkal kedveskedett az előadásra ellátogató gyerekeknek.
Köszönjük, hogy részt vehettünk az előadáson!

Greksa Lászlóné alsó tagozatos munkaközösség-vezető.

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!