Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Kele-nap Lajosmizse 2026.05.16.

2026. május 16-án iskolánk tanulói részt vettek a Lajosmizsén megrendezett Kele napon, ahol számos érdekes és színvonalas program várta a résztvevőket. A Kele nap a Fekete István nevét viselő iskolák országos versenye. A rendezvény jó hangulatban telt, és tanulóink több versenyszámban is eredményesen szerepeltek. Iskolánkat a sportversenyen Lévai Ramóna Szilvia (6.A), Szekeres Amira Gréta (5.B), Fazekas Botond Dávid (6.A) és Csurgó-Horváth Ádám (5.B) képviselte. A természettudományos csapatversenyen Rózsavölgyi László Károly (7.A) és Vörös Ambrus László (7.B) vett részt. A digitális tudáspróbán Léder Zsuzsanna (4.B) és Tóth Attila (4.B) mérhette össze tudását a többi versenyzővel. Az énekversenyen Füri Zoé Hanna (2.B) és Paulovicz Natasa (3.B) szerepelt, míg a szavalóversenyen Kozma Nóra (6.A) és Juhász Bianka (8. B) képviselte iskolánkat. Tanulóink nagyon szép eredményeket értek el. A szavalóversenyen Kozma Nóra I. helyezést szerzett, Juhász Bianka pedig III. helyen végzett. Az énekversenyen Füri Zoé II. helyezést ért el. Büszkék vagyunk minden résztvevőre, akik lelkesen és ügyesen szerepeltek a különböző programokon és versenyeken. A nap egyik különleges eseménye volt egy Guinness-kísérlet, amelyben mi is részt vettünk. Összesen 333 általános iskolás egyszerre kóstolt szamócát, és a rekordkísérlet sikeresnek bizonyult. A versenyek és programok mellett nagyon érdekes és színvonalas előadásokat is megtekinthettünk, amelyek sok új élménnyel és ismerettel gazdagították a résztvevőket.          Egy tartalmas, élményekben gazdag napot tölthettünk el Lajosmizsén, ahol tanulóink nemcsak jól szerepeltek, hanem sok szép emlékkel is gazdagodtak.

A képeket az alábbi linken lehet megtekinteni.

Kereső

Archívum

Kereső



Kategóriák



Archívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!