Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Iskola – előkészítő foglalkozás

Időpont: 2021. augusztus 25-én és augusztus 26-án délelőtt 9 – 11 óráig

Helyszín: Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Szeretettel várjuk azokat a gyerekeket, akik a mi iskolánkban kezdik meg szeptemberben az első osztályt. A foglalkozást a leendő elsős osztályt tanító pedagógusok tartják. Célunk az, hogy játékos feladatok és sportprogramok segítségével megismerkedjünk és felkészítsük új diákjainkat az iskolai életre. Szeretnénk, ha minden reggel örömmel lépnék át az iskola kapuját. Kérjük, hogy hozzanak tízórait, innivalót, grafitceruzát, színes ceruzát és tornacipőt.

Várunk Benneteket!

Kati néni és Gábor bácsi

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!