Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Felső tagozatosok jelenléti oktatása

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2021. május 10-től az alsós évfolyamok mellett megkezdik a jelenléti oktatást a felsős évfolyam tanulói is! Hétfőtől biztosítva van az étkezés a tanulók számára, amennyiben mégsem igényli gyermekének az étkezést, kérem, jelezze a következő telefonszámon: 06 29 419 799. Iskolánkban a jelenléti oktatás alatt a korábban is érvényes járványügyi szabályok lesznek érvényben: testhőmérséklet mérése, kéz- és felületfertőtlenítés, távolságtartás, közösségi terekben maszk használata, rendszeres szellőztetés. Fokozottan kérjük, hogy betegségre utaló tünetekkel ne engedjék gyermeküket az iskolába. Köszönöm együttműködésüket!

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!