Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Beiratkozással kapcsolatos információk

Tisztelt Leendő Elsős Szülők!

Kiegészítve a beiratozással kapcsolatos tudnivalókat az alábbiakról Tájékoztatom Önöket. 2021. 04. 10-től nyílik az online beiratkozás felülete, melyen 2021. 04. 16 éjfélig van lehetősége gyermekét beíratni intézményünkbe. Ezúton szeretném még felhívni a figyelmüket, hogy amennyiben gyermeke szakértői véleménnyel rendelkezik (SNI), az online felületen mindenképp jelölje és gyermeke szakértői véleményét legyen szíves feltölteni. Továbbá szükséges és fontos az Etika vagy hit és erkölcstan választást is jelölni. Amennyiben gyermeke nem intézményünk körzetébe tartozik, kérem, legyen szíves megjegyzésben jelezni, hogy melyik iskola lenne a körzetes iskola gyermeke számára.

Bármilyen kérdése, problémája adódik a beiratkozással kapcsolatosan, keressen bennünket az alábbi elérhetőségek egyikén:

Az online beiratkozáshoz részletes segédlet az alábbi oldalon tekinthető meg:
Segédlet megtekintése (Kréta tudásbázis)

e-mail: feketeiskola.monorierdo@gmail.com
telefonszám: 06-30/310-6210

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!