Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Átállás digitális oktatásra

Tisztelt Szülők!

A kialakult helyzetre való tekintettel az alábbiakról tájékoztatom Önöket, hogy iskolánk a holnapi naptól (2021. 02.18.) tantermen kívüli digitális munkarendre vált. Amennyiben a hirtelen kialakult helyzet következtében nem tudja megoldani gyermeke felügyeletét a holnapi napon (2021. 02. 18.), abban az esetben biztosítani tudjuk 8.00-16.00 között. Kérem, jelezzék az osztályfőnököknek az igényüket a felügyelettel kapcsolatban. A továbbiakról később tájékoztatom Önöket. Köszönöm együttműködésüket és megértésüket.

Hanyecz Anita
intézményvezető

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!