Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Tájékoztatás az oktatás módjáról a tanév végéig

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az oktatási államtitkár tájékoztatása alapján az iskolában marad a tantermen kívüli digitális munkarend 2020. június 15-ig. 2020. június 2-ától engedélyezik az iskolában való benntartózkodást a tanulók részére, abban az esetben, ha szülő nem tudja megoldani gyermeke felügyeletét. A gyermekfelügyeletet 2020. június 02 – 2020. június 26-ig tartó időszakra vonatkozik. Kérem, amennyiben igényli gyermeke részére az felügyeletet a megadott email címen jelezze az iskola felé: feketeiskola.monorierdo@gmail.com
Határidő: 2020. 05. 31.
A kérelmében kérem, tüntesse fel az időpontot, hogy milyen időintervallumban igényli a felügyeletet, valamint hogy igényelne-e étkezést gyermekének. (Amennyiben a konyha felé fizetési hátraléka van, nem veheti igénybe az étkeztetést, csak a számla kiegyenlítését követően.)

Köszönettel:
Hanyecz Anita
intézményvezető

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!