Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Intézkedések a koronavírus miatt

Tisztelt Szülők!

Önök előtt is ismeretes, hogy 2020. március 16-tól tantermen kívüli digitális munkarendet rendelt el a kormány. A diákok nem látogathatják az iskolát, de ez nem tanítási szünet, a tanítás folytatódik, a diákoknak kötelező részt venni a tanítás-tanulás folyamatában. Ennek megfelelően az elmúlt időszakban a digitális oktatás minél gördülékenyebb megszervezésén munkálkodtak pedagógusaink. A digitális oktatási forma során szerzett érdemjegyek beleszámítanak az év végi osztályzatba, ezért kérjük, támogassa gyermekét a kért tananyagrészek, házi feladatok határidőre való visszaküldésére. Amennyiben segítségre lenne szüksége, keresse az iskola vezetőségét vagy gyermeke osztályfőnökét minden nap munkaidőben 08:00-16:00-ig. Kérem, tartsák tiszteletben ezen kérésemet és kizárólag a megadott időpontban keressék a pedagógusokat, osztályfőnököket.

Hanyecz Anita
intézményvezető

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!