Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Intézkedések a koronavírus miatt

Kedves Szülők!

Önök előtt is ismeretes az a tény, hogy gyermekeik 2020. március 16-tól nem látogathatják az intézményt, valamint tantermen kívüli munkarendben, digitális tananyag segítségével tanulhatnak a tanulók. Szükséges felmérni, a tanulók esetében azokat, akiknek szülei/törvényes képviselői nem tudják biztosítani a napközbeni – 8-17 óra közötti – felügyeletet, és emiatt kérik ennek intézményi megszervezését. Kérem, hogy csak azon szülők igényeljenek felügyeletet, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához. Ha ezt speciális helyzetükből adódóan nem tudják megszervezni, kérjük, jelezzék azt az iskola felé. (feketeiskola.monorierdo@gmail.com vagy a következő telefonszámokon: 06-29-419-113, 06-30-4254025). Ezen igényükhöz munkáltatói igazolásokat vagy egyéb jelentősen méltánylandó indoklást tartunk szükségesnek bemutatni. Ennek határideje 2020. március 16. 11:00 óráig. Kérem, vegyék figyelembe, hogy a járványra való tekintettel kerülendő a csoportos érintkezés, ezért csak nagyon indokolt esetben, igényeljenek felügyeletet.
Az étkeztetést továbbra is biztosítjuk azon tanulók részére, akik eddig is igénybe vették az iskolában. Ebben a helyzetben, ha továbbra is igényt tart gyermeke részére, biztosítani tudjuk oly módon, hogy azon tanulóknak, akik kiscsoportos „ügyelet rendszer szerinti” foglalkozáson vesznek részt napi kétszeri étkezést (reggeli és ebéd), egyszer használatos ételdobozban. Azon tanulók részére, akik otthon, a távoktatási rendszerben tanulnak és a szülő az étkezési igényt leadja az intézményvezetőnek (2020.03.16., 12 óráig), egyszeri meleg ételt biztosítunk, egyszer használatos ételdobozban. A szülő a Konyha épületében átveheti 11:00 – 14:00 között. (tízórai, egytál meleg étel).
Bármilyen felmerülő kérdés esetén állok rendelkezésükre a fent megadott elérhetőségeken.
Köszönöm együttműködésüket, megértésüket.

Hanyecz Anita
intézményvezető

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!