Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Intézkedések a koronavírus miatt

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, a kialakult koronavírus helyzettel kapcsolatos legfontosabb intézkedésekről. Minden iskolai programot, bált, ünnepséget, tábort, kötelező úszásoktatást felsőbb ajánlásra lemondok, a tanulók, a pedagógusok és családok biztonsága érdekében. A jelen jelzés különösen vonatkozik a pénteken megrendezésre kerülő március 15-i Nemzeti Ünneppel kapcsolatos megemlékezésre is. A tanulók az ünnepi megemlékezést osztályszinten, videofelvételen keresztül tekinthetik meg. A Lázár Ervin Program keretében szervezett valamennyi esemény határozatlan ideig felfüggesztésre kerül. Megelőzés szempontjából az intézmény mosdóhelységeiben nagy mennyiségben vannak kihelyezve, fertőtlenítőszerek, szappanok, papírtörlőkkel kiegészítve.

Hanyecz Anita
intézményvezető

Tájékoztató – koronavírus megelőzés

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!