Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Mikulás kupa

2019.12.03.

Az idei tanévben is folytatódott a Mikulás kupa sorozat. A kupákért nem méta játékban mérték össze magukat az osztályok, hanem évfolyamonként egyéni versenyszámokat hirdettünk. Az egész napos versenyen délelőtt versengtek az alsó évfolyam tanulói, majd délután következtek a felsősök, akiknek már valamelyest nehezítve lettek a feladatok.

A számokban szükség volt: erőre, gyorsaságra, ügyességre, mozgáskoordinációra. Feladat volt, a súlyzóval megpakolt zsámoly húzása, a bordásfalra szerelt karikákon átbújás, a fitt-labdán gurulás és a karika-akadályon átbújás.

Minden résztvevő teljesítette a feladatokat, a leggyorsabbak külön díjazásban részesültek.

A helyezési sorrendet az döntötte el, melyik osztály volt összesítésben a leggyorsabb.
I. 8.a – 67 sec / fő
II. 5.a – 80 sec / fő
III. 7.a – 83 sec / fő
IV. 5.b – 90 sec / fő
V. 6.a – 96 sec / fő
VI. 7.b – 102 sec / fő

Kézér Dávid tanár

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!