Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Domestos pályázat

Kedves Szülők, Gyerekek, Érdeklődők és Szavazók!

A Domestos „Tisztább WC, ragyogóbb jövő” elnevezéssel globális egészségnevelési programot indított. Erre kértük mindenkinek a szavazatát.
2019. május 13-án, ünnepélyes keretek között, iskolánkban hivatalosan kihirdetésre kerültek azok az intézmények, melyek a nyár folyamán felújításra kerülnek. Örömmel tájékoztatok mindenkit, hogy a mi iskolánk is MEGNYERTE a mosdófelújítást, melynek megvalósulása után a következő tanévben már európai színvonalú komfortérzet fogadja tanulóinkat. Fontos számunkra, hogy tanulóink jól érezzék magukat az iskolánkban, megfelelő, higiénikus környezetben töltsék mindennapjaikat. A pályázat ehhez nyújt nekünk óriási segítséget. De mindezt nem tudtuk volna elérni a rengeteg szavazat nélkül. Ezért szeretnék köszönetet mondani mindenkinek aki iskolánkra szavazott, és támogatott több hónapon keresztül.

Hanyecz Anita intézményvezető

Az eseményről készült videó megtekintése (Cegléd TV Híradó részlet)

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!