Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Domestos pályázat

Tisztelt Szülők!
Idén is meghirdették a „Domestos Iskolai Mosdók Felújítása Program”-ot. Iskolánknak sikerült bekerülnie a legjobb 8 közé, melyből nyílt szavazás által választják ki a győztest. A pályázat nyertese mosdófelújítást kap, melyre iskolánknak nagy szüksége lenne. Mindenkit arra kérnénk, hogy szavazzon iskolánkra és kérjen fel másokat is erre! Nekünk nagyon fontos!Ez mindössze néhány percet vesz igénybe. A szavazás a Domestost weboldalán történik. Regisztrációra nincs szükség, csak egy e-mail címre. A szavazást követően a rendszer levelet küld a megadott e-mail címre, melyben egy linkre kattintva meg kell erősíteni a voksunkat. Előfordul, hogy a hitelesítő email nem a beérkező levelek közt jelenkik meg, ilyenkor a spam mappában kell keresni. A leadott szavazat csak akkor érvényes, ha 48 órán belül a megerősítés is megtörténik. Szavazni 2019. április 14-ig lehet.

Minden egyes szavazat számít! Nagyon szépen köszönjük, hogy szavazatával támogatja iskolánkat!

[ Szavazok ] [ YouTube videó megtekintése ]

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!