Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Bozsik-program téli torna

2018. március 9.

Március 9-én iskolánk tanulói részt vettek az Újlengyelben megrendezett Bozsik-program téli tornáján. Ezen a versenyen a 3-4. évfolyamosaink mérhették össze tudásukat a környező iskolák diákjaival. Játszottunk Újlengyellel, Pilissel, Dánszentmiklóssal és Nyáregyházával.
Különösen nehéz helyzetben voltak diákjaink, mert ellenfeleik jelentős többsége leigazolt futballista volt. Kitartásuk és lelkesedésüknek köszönhetően nem kellett szégyenkezni az eredményeken. Mind az öten kitettek magukért, igazi csapatként játszották le mind a 4 mérkőzést.

A csapat tagjai:
Halasi Boglárka 3.a
Johnson Benedikt 4.a
Juhász Dávid 4.a
Szabó Gergő 4.a
Ujj Máté 3.b

Ezúton is gratulálok nekik a derekas helytállásért!

Kézér Dávid testnevelő tanár

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!