Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Tájékoztatás a 2022/2023-as tanévre szóló etika / hit-és erkölcstan oktatásról

Önök, mint szülők nyilatkozhatnak arról, hogy következő tanórai fogalkozásként gyermekük számára az etika oktatást, vagy valamelyik, az országgyűlés által elismert egyházak és azok belső egyházi jogi személye által folytatott hit-és erkölcstan oktatást választanak. Felhívjuk a figyelmüket, hogy ez a nyilatkozattétel egy lehetőség az Önök számára és nem kötelezettség, ugyanis az EMMI rendelet megállapítja, hogy ha a szülő nem tesz nyilatkozatot, akkor az iskola a tanuló számára az etika oktatását szervezi meg.
Figyelemmel kell lennie arra, hogy a hit-és erkölcstan oktatásra vonatkozó választása minimum egy tanévre szól, továbbá arra, hogy választását minden év május 20-áig módosíthatja a következő tanévre vonatkozóan.

Katolikus egyház

[ Megtekintés – kép 1 ]

[ Megtekintés – kép 2 ]

 

Református egyház

[ Megtekintés ]

 

Evangélikus egyház

[ Megtekintés – kép 1 ]

[ Megtekintés – kép 2 ] 

 

Hit Gyülekezete

[ Megtekintés – kép 1 ]

[ Megtekintés – kép 2 ]
 

Tekintsék meg az Országgyűlés által elismert magyarországi egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek listáját, valamint a hivatalos tájékoztatót.

[ Megtekintés – kép 1 ]

[ Megtekintés – kép 2 ]

[ Megtekintés – kép 3 ]

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!