4. Mikulás Kupa

2017. december 6.

Az idei évben 4. alkalommal került megrendezésre iskolánkban a Mikulás kupa, mely labdás versenyszámokból állt. Az alsósok bombázó kidobó játékban mérték össze célzási és dobó képességüket, míg a felsősök méta játékban adtak képet gyorsaságukról és ütőerejükről.
Az alsó évfolyamon két korcsoportot alakítottunk ki, és a két csoporton belül játszottak körmérkőzéseket. A két csoport: 1-2. évfolyam, és a 3-4. évfolyam.

A felsősöknél szintén két korcsoport volt, így az 5-6. játszott egymással, valamint a 7-8. évfolyam.
A kupát megelőzte sok készülés a testnevelés órákon, ahol már több ízben is volt alkalmuk az osztályoknak találkozni egymással, és már órán összemérni a tudásukat.
A verseny remek hangulatban telt, a gyerekek lelkesen szurkoltak egymásnak.
A helyezéseket az eredményhirdetés után a versenyeredmények rovatban lehet majd megtalálni az iskola honlapján.
Ezúton is szeretném megköszönni a kollégáknak, és diákoknak a segítséget!

Kézér Dávid testnevelő tanár