Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Nyári munkálatok

2017. augusztus

Iskolánk dolgozói és Szülői Közössége minden nyáron azon munkálkodik, hogy tanulóink egyre szebb, tisztább és modernebb környezetben tanulhassanak. Ez a feladat rendszerint váratlan akadályokkal és nehézségekkel kikövezett úton vezet. Most mégsem a nehézségekről, hanem a megvalósított feladatokról és a köszönetről szeretnék írni.
Az, hogy az intézményünkben tanuló gyermekek rendezett és szép iskolába léphettek szeptember 1-én reggel, nagyon sok munka és összefogás eredménye. Megújult a felső évfolyam tantermeihez vezető folyosó, a 6-os, a 7-es, a 14-es, a 23-as tanterem valamint a mosdók falburkolata is szép új festést kapott. Friss növények kerültek a bejáratot övező virágos kertekbe. Az első évfolyamos gyerekek és a 2.a osztály tanulói tágasabb helyiségekben gyarapíthatják tudásukat. Szép új növényekkel gazdagodott a bejáratot szegélyező virágos kert. A szükséges javítások és fejlesztések mellett minden osztályfőnök és kolléga, a segítőkész szülőkkel karöltve azon fáradozott, hogy otthonosabbá tegye gyermekeink második otthonát. Ennek ellenére sajnos csupán egy maroknyi csapat gondolta úgy, hogy szabadidejét feláldozva tesz a közösségért. Iskolánk tanulói és dolgozói nevében szeretném megköszönni munkájukat. Remélem a végeredményt látva, tettük követendő példaként szolgál másoknak is és legközelebb többen, többet tehetünk.

(Kérjük, ha valaki kimaradt a felsorolásból, legyenek szívesek jelezni felénk, hogy pótolni tudjuk a hiányosságokat.)

Blaskó Zsuzsanna Borsi Tamás
Cséfalvay Szilvia
Fajka Krisztina
Fehér István
Gáspár János
Geréd Erzsébet
Geréd Erzsébet
Hajdú Kertesi Krisztina
Ifj. Ilonka Mihály
Ilonka Mihály
Ilonkáné Merkert Judit
Jócsák Tamara
Jócsák Tímea
Katona Balfi Anikó
Kis Brigitta
Lakatos Ildikó
Lukácsné Hauksz Renáta
Monodierdei Szabadidősport Egyesület
Monori Tankerületi Központ
Monorierdő Község Önkormányzata
Nagy Lászlóné
Pappné Haller Hajnalka
Pergel Rácz Éva
Sándor Otilia és családja
Szebelédi Kevin
Sziráki Nikolett
Téglás Piroska
Vörös László

 

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!