Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Igazolások a 2. félévben

Tisztelt Szülő!

A 2016/2017-es tanév 2. félévben csak az ellenőrzőbe előre beírt szülői kikérőt tudjuk elfogadni. Amennyiben nem az ellenőrzőbe történik a bejegyzés, az nem hivatalos. A kikérőt az igazgatónak vagy igazgató helyettesnek valamint az osztályfőnöknek egyaránt láttamozni kell. Ha elmulasztotta beírni a kérést, telefonon vegye fel a kapcsolatot az osztályfőnökkel. Amennyiben gyermekének már nincs több szülői igazolási lehetősége, úgy a mulasztott órákról orvosi igazolást kell hoznia. Az igazolásra Házirendünk 3.1 pontja szerint 3 munkanap áll rendelkezésére. Ezen túlmenően, nem fogadjuk el az igazolást.

Monorierdő, 2017. január 20.

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!