Monorierdei Fekete István Általános Iskola

Koncerten voltunk!

2018. október 26. Monor

Az őszi szünetet megelőző napon, 2018. október 26-án kora délelőtti órákban óriási dologra készültünk iskolánk 46 elsős és másodikos diákjával. Vonattal, szülők nélkül Monorra utaztunk, ahol a Vigadóban részesei lehettünk a 34 éves Holló együttes koncertjének.
A zenekar a vásári komédiákat idéző vidám műsorát, az elmúlt évszázadok legszebb gyermekdalaiból és Weöres Sándor legismertebb gyermekverseiből (Bóbita, Csiribiri, Kutya-tár, Haragosi…) állította össze. Az előadás szereplői mindvégig a gyerekek, akikkel vagy a színpadról, vagy a színpadon együtt muzsikál, énekel az együttes.
Mindannyian jól éreztük magunkat, köszönjük, hogy részesei lehettünk ennek az előadásnak!

Greksa Lászlóné alsós munkaközösségvezető

Kereső

Archívum

KeresőKategóriákArchívum

🡅 Vissza az oldal tetejére 🡅

Image

Copyright © Monorierdei Fekete István Általános Iskola
error: Content is protected !!